Falcon için yapılmış belkide en kapsamlı harita modu IT-BMS çıktı:

//

Linkler:

http://www.wupload.com/file/2681271462/IT-BMS_v094.exe
http://www.putlocker.com/file/7D17A4AF0F89C3E1
https://rapidshare.com/files/3406921452/IT-BMS_v094.exe
http://demovfw.com/echo/IT-BMS_v094.exe

Torrent:

http://files.uloziste.com/d75f9d10651c74f3/IT-BMS_v094.zip

Kurulum:

İndirdiğiniz IT-BMS_v094.exe dosyasını çalıştırın ve kurulum için update1 yüklü Falcon BMS kök klasörünü gösterin, zaten kendisi otomatik olarak buluyor.

Kurulum bitiminde IT-BMS’ye özel olan config editor programını çalıştırmak için izin verin, yalnız buradaki tüm ayarların multiplayer için kritik oldugunu unutmayın, beraber uçtuğunuz herkeste bu harita kurulu değilse ve config editor ayarları aynı değilse türlü sorunlar yaşamanız kaçınılmaz!

Config editor ayarlarını da yapıp uyguladıktan sonra BMS’yi çalıştırın ve ana ekranın yukarısındaki Theater bölümüne gidin, Israel seçeneğini seçin, OK düğmesine basın. Bu işlemin ardından BMS’yi baştan başlatmayı unutmayın!

//

IT-BMS v0.94:

  1. F-16I uçuş modeli olarak F-16D block52’yi, cft’li F-16I ise uçuş modeli olarak F-16C block52+ ı kullanmakta.
  2. Campaign’ler halen beta yani geliştirilme aşamasındalar, kara birliklerinin bazen hareket etmemesi sorunu dışında yinede düzgün ve sağlıklı olarak çalışmaktalar.
  3. IAF F-16I’larına HTS pod yüklenebiliyor ancak dış görüntülerde modelin kendisi görünmemekte.
  4. Harita ekranından Israeli seçtikten sonra BMS’yi baştan başlatmayı unutmayın.

EGE’nin benim açımdan büyük sorunu campaignlerinin çalışmayışıdır. Bunun dışında tam tekmil bir haritadır, ancak Falcon’u Falcon yapan şey campaignleri olunca haliyle IT-BMS bir adım öne çıkıyor.

Özel olarak yapılan yepyeni gece/gündüz yer kaplamaları, bölgenin gerçek hayatta hem tarihsel hem de güncel olarak  (jet) hava savaşı bakımından çok ilginç olması, en nihayetinde de çalışan campaignlerinin bulunması 10 küsür senedir Kore’de debelenen bünyeye ilaç gibi gelir bu Israel haritası kesinlikle.

//

İlgili Yazılar: